+48 668 647 970 baza@kitefreaks.pl

Już tylko krok od wejścia do wody! Kitesurfingszkoła KiteFreaks

Przyjedź i przeżyj z nami przygodę – kitesurfing na Helu oraz w Jastarni!

Kitesurfing to nie tylko sport, to także styl życia i paczka znajomych dzielących tę samą pasję. Całe połączenie sprawia, że każdy kto wejdzie w świat popularnego kajta – zostaje w nim już na zawsze. Baza KiteFreaks powstała właśnie w myśl tych zasad. Możesz tu popływać z prawdziwymi pasjonatami na najnowszym sprzęcie, a wieczorkiem usiąść przy grillu, odpoczywając. W KiteFreaks czekają na Ciebie niepowtarzalne przygody oraz nowe znajomości.

Przyjeżdżaj śmiało!
Na pewno znajdziesz tu swoje miejsce!

u

Kitesurfing na Helu

Półwysep Helski to ewenement na skalę światową. Mierzeja ma długość 35 km i powstała wskutek działania prądów morskich oraz wiatru. To idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych. Po stronie zatoki woda jest “płaska” i płytka, natomiast po stronie morza – głęboka i zafalowana. W najwęższym miejscu plaże po obu stronach dzieli tylko 100 m. Każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.

u

Dlaczego Jastarnia?

Zastanawiasz się, gdzie uprawia się kitesurfing w Polsce? Jastarnia to najlepsze miejsce do nauki. Płytka woda sięga daleko w głąb zatoki (nawet do 2 km), czyniąc naukę łatwą i przyjemną. Jastarnia jest znanym kurortem wczasowym. Oprócz surferskiego klimatu możesz skorzystać z hoteli, restauracji i atrakcji przygotowanych typowo dla turystów.

u

Poznaj KiteFreaks

Zamiast myśleć o kitesurfingu w kategorii – jak zacząć, sprawdź naszą propozycję! Baza KiteFreaks powstała, aby zarażać pasją – zarówno do tego sportu, jak i całego stylu życia z nim związanym. Dnie spędzamy na wodzie, a wieczory na długich rozmowach w super atmosferze. Otaczamy się ludźmi, którzy dzielą te same hobby. Raz spróbujesz i już tu zostaniesz! 🙂 Jestesmy związani z kitesurfingiem od 15 lat. Chętnie Ci pokażemy, jak wygląda świat kajta “od kuchni”.

Jak wygląda kurs kitesurfingu?

Szkolimy według zasad IKO (International Kiteboarding Organization), które dzielą kurs na 3 etapy – odpowiednio Level 1, Level 2, Level 3. Pamiętajmy jednak, że każdy jest inny i potrzebuje programu dopasowanego do własnych potrzeb. W naszej szkole przyjęliśmy zasadę podziału godzinowego. Pełny kurs ma 12h, a poszczególne etapy to 4-godzinne sekcje (2 wejścia do wody po 2h). Jeżeli w ciągu pierwszej części kursu uda Ci się popłynąć, to nikt nie będzie Cię na siłę trzymał w IKO Level 1. 🙂 Kitesurfing to czysta frajda, którą właśnie chcemy Ci pokazać!

Oferta

Nauka w naszej szkole kitesurfingu i windsurfingu prowadzona jest według zasad IKO.
Kursy odbywają się indywidualnie lub w grupach 2-3-osobowych.